Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Стоп передоз! Або як не позеленіти, спілкуючись з Мері Джей

Дивовижна це трава – канабіс! Споживання великих доз травички однозначно призводять до негативних наслідків. Але за весь час вивчення рослинної субстанції не зафіксовано жодного випадку, щоб передозування є причиною летального результату. Розглянемо недуги, які можуть відвідати при вживанні великої кількості того чи іншого сорту конопель.

Ми солідарні з попередженням МОЗ про шкоду куріння, і не закликаємо випробувати дію марихуани на собі. Стаття носить суто пізнавальний характер, а також попереджає про можливі наслідки.

Сухий рот

Симптом сухості в роті можна відчути вже після першої тяги. Але при особливо тривалому палінні виникає відчуття найсильнішої сухості слизової рота. Навіть заливаючи один стакан води за іншим, таку сухість досить важко усунути. На погане слиновиділення впливають канабіноїди типу ТГК. Вони блокують рецептори, що відповідають за відділення слини, та й викликають даний симптом. Усунути його нескладно, як що елементарно прополоскати рот аптечним оральним ополіскувачем.

Спіймати блідого

Найчастіше з подібним ефектом стикаються новачки. Смикнувши з незвички надлишок травички, малодосвідчений смокер може відчути нудоту і слабкість, аж до короткочасної отключки. При цьому людина сильно блідне і покривається холодним потом. Явище короткочасне, однак, досить неприємне.

До такого ефекту призводить різке падіння цукру в крові після вживання надмірної кількості марихуани. Небезпека симптому полягає в не контрольованості дій. При відключенні свідомості людина може впасти та завдати собі каліцтво. Завдання – своєчасно підхопити недосвідченого друзяку і змусити його сісти. Швидкому відновленню організму сприяє солодкий напій, булочка з цукром, або будь-які інші солодощі.

Тремоло

При таких захворюваннях, як хвороба Паркенсона або розсіяний склероз, тремор – основний симптом. Медики давно використовують канабіс, як найбільш ефективний засіб для зупинення тремтіння в кінцівках. Але в досить частих випадках марихуана викликає тремор в абсолютно здорової людині. Тут знову йде мова про різні сорти конопель – медичний каннабіс з низьким відсотком вмісту ТГК, а також марихуани, де рівень тетрагидроканнабинола досить високий. Впливаючи на центральну нервову систему, ТГК викликає неконтрольований тремор, що триває від декількох хвилин до півтори години.

Подібне явище можна спостерігати, коли хтось вирішив зіскочити з конопель. Піти в зав’язку залежній людині досить складно. Період відмови від марихуани супроводжується нудотою, ломотою в тілі, т.зв. ламкою, безсонням і тривалим тремором. Фізіологічна залежність від вживання конопель непорівнянна з алкогольною або героїновою абстиненцією, але також досить неприємна.

Параноїдальний синдром

Сильна конопляна інтоксикація може викликати нервозність, аж до параної. Чим вище толерантність до марихуани, тим нижча ймовірність розвитку симптому. Далеко не кожен смокер страждає від параної. Як встановили медики, синдром проявляється тільки в тому випадку, якщо у людини перед сеансом спостерігався негативний емоційний фон. Якщо врахувати, що високий рівень ТГК продукує негатив, вкрай важливо підійти до сеансу роботи з хорошим настроєм, позитивними емоціями, і, звичайно ж, не в стресовій ситуації.

Психоз

Відрив від реала – серйозна поведінкова та емоційна дисфункція. Поняття психозу досить широке. Але в медицині існує такий феномен, як конопляний психоз. Тут думки фахівців кардинально розходяться. Частина медиків стверджує, що коноплі викликає серйозні розлади психіки. Інші стверджують, що марихуана лише сприяє прояву прихованих проблем. Наприклад, виявляє приховану форму шизофренії.

Так чи інакше, психоз є ні що інше, як ознака надмірного вживання не медичного канабісу, а саме коноплі з великим вмістом ТГК. Паніка, дратівливість, нервозність і галюцинації, всього лише неповний перелік симптомів, які супроводжують психоз. Згодом, якщо припинити вживання марихуани, симптоми психічного розладу незабаром зникають. Але можуть проявитися знову при вживанні конопель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X