Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
7 фактів про канабіс. Руйнуємо стереотипи

Пік боротьби з марихуаною припав на 60-70 роки минулого століття. Період був ознаменований рухом хіпі, що стрімко розростається, та новою релігією – растафаріанством. Хіпі курили конопель повсюдно, а растамани вживали травичку тільки в культових служіннях.

Спираючись на женевську Єдину конвенцію від 1961 року, конопель було віднесено до наркотичних речовин. Канабіс потрапив під заборону, як рослина, що наділена психоактивним ефектом та й викликає звикання. Але дослідження по впливу конопляної культури на організм людини тривали.

Досвід древніх в усуненні болю та інших позитивних властивостях канабісу не давав дослідникам спокою. На сьогодні погляди медиків стали радикально протилежними, оскільки ряд науково-медичних досліджень неодноразово підтвердив корисні властивості медичного канабісу.

Перед вами – кілька фактів про канабіс, що повністю руйнують стереотипи супротивників легалізації марихуани у світі.

Передозування

Навіть дуже велика доза марихуани не зможе викликати та й не спровокує летальний результат. Медики підрахували, щоб померти від передозування необхідно викурити один за іншим без перерви 75 тисяч косяків. Та й то можна скінчитися від удушення чадним газом, а не від травички.

Залежність

Було б неправильно назвати медичний канабіс повністю нешкідливим. Але найбільше звикання викликає тютюн. Вслід за цигарками залежність викликає героїн, та й вже тільки потім – алкоголь. Лише сорти конопель з високим вмістом ТГК здатні викликати наркотичну залежність, але ніяк не медичний канабіс з високим рівнем КБД.

Ожиріння

Фактом залишається те, що споживання канабісу не допускає ожиріння, та й зводить нанівець ризик надлишкової маси тіла. Попри те, що після курильного сеансу неймовірно хочеться їсти, людина не товстішає. Просто канабіноїди сприяють підвищенню метаболізму, тому що обмін речовин в організмі людини прискорюється.

Домашнє насильство

Вживання медичного канабісу призводить до врівноваження психіки. У сімейних пар, які вживають в їжу КБД-продукцію, рівень агресії вкрай низький. Як правило, це добропорядні, законослухняні й завжди усміхнені громадяни, які поділяють погляди та інтереси один одного.

Інтелектуальний рівень

Науково доведено, що рівень IQ у людей, які віддають перевагу каннабісу значно вище, ніж чим утіх, що не палить. Дані багаторічних спостережень та й тестів були опубліковані у Карлтонському університеті, Канада, Оттава, у 2019 році.

Легалізація марихуани – прямий дохід держави

Мільйони доларових вкладень на боротьбу з марихуаною можуть обернутися мільярдним прибутком у вигляді податків для країн, що узаконили медичний канабіс. Про це говорять цифри, але проти статистики не попреш.

Канабіс-індустрія

Канна-галузь щорічно генерує просто величезну кількість нових робочих місць. Залученням робочих рук займаються ферми з вирощування культури, підприємства-виробники канніс-продукції та обладнання, диспансери, косметологічні кабінети та й багато інших об’єктів, пов’язані з канна-індустрією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X