Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Батьківський стрес. CBD-олія проти стереотипів

Бути батьками не тільки складно, але і дуже відповідально. Це найважливіша, найчастіше вкрай виснажлива робота. Бути завжди напоготові, поєднувати в собі домашнього психолога і друга, запобігати делікатні ситуації та інтриги. Особливо, коли діти досягають підліткового періоду.

Причини депресії, що назріває

Сучасні батьки перебувають в стані постійного стресу. Череда великих стресових ситуацій починається, якщо не з народження дитини, то з першого класу точно. Й аж до випускного, вступу в вишу, першого кохання, розчарування і багато-багато всього, що батьки самі пережили в своєму житті. Це абетка, буквар, азбука. І кожен з нас її проходить, як і батьки наших батьків. А надалі будуть проходити й наші діти.

Депресія – не новомодне слово, але і не інфекційна хвороба. Депресією неможливо заразитися. Її можна тільки «заробити» постійними стресами, неврозами або фобією. Якщо не лікувати душевний стан, від усіх «принад» сучасного світу можна звихнутися. Деякі батьки знаходять розслаблення, приймаючи снодійне або антидепресанти. Інші шукають істину у вині, щоб фізичні сили не залишили, та й зозуля не полетіла б до лісу, залишивши психіку розбитою.

Альтернатива дідівським методам

Сучасний світ не тільки стрімкий, але і жорстокий. Діти найжорстокіші істоти щодо своїх батьків. Малюки завдають образу несвідомо, молодики – свідомо. Биття на сьогодні не визначає свідомість. Алкоголь і антидепресанти можуть привести до залежностей. Все це дідівські методи. Але нині існують відмінні заходи проти стресу.

Міжнародна організація охорони здоров’я визнала медичний канабіс чи не найбільш ефективним засобом в боротьбі з депресією. Світ давно підсів на CBD-продукти. Напої, таблетки, парфумерна олія. КБД-канабіс для куріння. Дія цього каннабіоіда стирає симптоми, та й реально допомагає впоратися з депресією, а також управляти стресовими ситуаціями не викликаючи звикання.

Першопричиною стресу цілком можна вважати недосип. Немовлята рідко надають батькам можливість відіспатися. Підлітки не дають батькам спати в силу інших відомих всім причин. Занепокоєння за своїх нащадків часто сприяє розвитку безсоння. З порушеннями сну і з синдромом тривожності відмінно справляються CBD-продукти.

Відпочинок і спокій

Річ у тім, що КБД працює, не як снодійне. Його дія спрямована на розслаблення і заспокоєння нервової системи. Механізм хімічних реакцій взаємодії певних канабіоїдів з організмом людини досить складний. І ми не станемо мудрувати. Скажемо тільки, що в результаті приймання медичного канабісу в тому чи іншому вигляді, настає довгоочікуваний сон. Стан сну досить глибокий, щоб дати можливість тілу як слід відпочити та зарядитися необхідною кількістю енергії для наступного робочого дня.

Паління трави теж має місце бути, оскільки в багатьох країнах Європи та й світу конопель легалізована, і досить давно. Але з засудженням смокер стикається повсюдно, незалежно від країни проживання. Щоб не йти грудьми на амбразуру, існують невеликі хитрощі та й секрети, щоб не постраждати від характерного запаху після спаленного косячка.

Якщо до питання свого здоров’я підійти цілісно та й з турботою, щоб згодом не перетворитися на руїну, потрібно вибирати те, що принесе максимальний ефект. Те, що допоможе звести нанівець негатив, і не завдасть шкоди організму. У цьому, напевно, і полягає турбота про сім’ю, дітей і близьких людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X