Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Чому канабіс по-різному впливає на людей

Чи звертали ви увагу, що від куріння травички люди поводяться по-різному? Хтось кайфує, а кому-то стає реально погано. Для деяких марихуана стає частиною життя, а у інших викликає галюцинації і навіть напади параної. Нумо розберемося, чому і з яких причин це відбувається.

Тіло і розум

Найпростіше пояснення ситуації, що склалася, це тип придбаного штаму канабісу. Тут певну роль грає процентний вміст канабіноїдів (THC, CBD, ароматичні терпени) в курильної суміші. Один сорт конопель викликає кайф, а інший несе ефект придушення свідомості.

Людина та її розум індивідуальний. У кожного з нас різна маса тіла і різна фізична реакція на подразник. Різний імунітет. Біохімічні процеси в організмі кожного з нас також відбуваються по-різному. Тому один і той же продукт діє по-особливому на кожного. Кому-то сподобався перший досвід спілкування з травою, і він жадає продовження. Хтось зіткнувся з негативними наслідками, і хоче їх виключити зі свого життя.

Але зупинимося на двох найважливіших факторах – душевному стані і соціальному оточенні. Рівень настрою і сприйняття, а також кількість споживаного штаму марихуани безумовно впливають на позитивну або негативну реакцію організму. Але це категорії особистості. Розберемо кілька неособистих факторів, що впливають на реакцію стоунера.

Опублікований матеріал не пропагує вживання психотропних речовин і не закликає до паління рослинних сумішей. Ми намагаємося внести свою лепту в культуру паління, і попереджаємо про можливі наслідки.

Генетика і генетичні мутації

У країнах з легальним продажем марихуани близько 20% дорослого населення несе унікальну генетичну мутацію. Це означає, що рівень ендоканнабіноідов в організмі даної демографічної групи досить високий. У таких людей менше шансів випробувати занепокоєння, що викликає споживання канабісу. Їх реакція на CBD і THC досить низька.

У країнах, де канабіс під забороною, у населення ендоканнабіноідний тонус низький. І якщо незаконно придбаний штам марихуани містить великий відсоток ТСН, як правило, настає негативний психотропний ефект.

Біохімія

Хімічні процеси в живих організмах також протікають по-різному. І неважливо, що ви вживаєте – канабіс, кофеїн або алкоголь. Кожне тіло реагують на це по-своєму. Дієта, спосіб життя, схильність до стресу, стан здоров’я, звички, як чинники, що визначають реакцію організму на будь-який зовнішній вплив.

Секс і гормони

Гормони і гендерність грають величезну роль в сприйнятті канабісу. Чоловіки частіше страждають від негативного першого досвіду, ніж жінки. З іншого боку, жінкам в будь-якому віці не потрібна велика кількість КБД, щоб відчути фізично заспокійливий ефект. Крім того, жінки швидше втрачають чутливість до впливу ТГК в порівнянні з чоловіками.

Толерантність

Це, як їзда на велосипеді. Чим довше ти крутиш педалі, тим швидше досягаєш відчуття рівноваги і автоматизму дій. Якщо кожний наступний сеанс паління супроводжується збільшенням дози, тіло стає більш стійким до наслідків. А оскільки рівень ТГК в сьогоднішніх штамах значно вище, тіло адаптується до шоку набагато швидше. Тоді і настає звикання, коли організм відмовляється приймати збільшення дози.

Загальне самопочуття

Організм однієї і тієї ж людини при різних навантаженнях буде по-різному реагувати на паління марихуани. При хронічних захворюваннях, загострення хвороби призводить до несподіваного ефекту. Занепад чи підйом настрою також спотворює очікуваний результат. І не варто забувати, що штами з високим вмістом ТГК підсилює параноїдальний синдром і загострює почуття тривоги.

Поради практикуючих лікарів

Вживання канабісу завжди призводить до тих чи інших переживань. Переживання можуть виявитися настільки сильними, що здатні змінити не тільки свідомість, а й навіть життя. Якщо перший досвід пов’язаний зі здоровою дозою поміркованості, велика ймовірність, що буде досягнуто максимум позитивного настрою. Але якщо підходити з великою кількістю негативу, велика ймовірність, що ваш кайф буде неприємним або, в гіршому випадку, кошмарним. Якщо ви від природи схильні бути песимістом, оточіть себе хорошими людьми і приємною музикою. Створіть заспокійливу обстановку, подивіться фільми, що піднімають настрій. Саме таким чином ви можете ретельно підготуватися до отримання приємних відчуттів і повної релаксації. Максимально прагнете до того, щоб перший досвід виявився якомога більше позитивним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X