Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Огляд кращих скляних spoon-трубок в Магаз420

Для смокерів, що почитають культуру паління та й не нехтують попередженнями МОЗ, курильних девайсів багато не буває. Короткий огляд кращих люльок-ложок з боросилікатного скла допоможе тим, хто бажає розширити свій арсенал курильних прибамбасів.

Кожна модель просто чудова! Виготовлені вручну класичні люльки-spoon давно стали предметами колекціонування. Просто наповніть чашу улюбленої курильною сумішшю, та отримуйте задоволення в будь-який час, в будь-якому місці. Ніяких самокруток, великих бонгів або маленьких баблерів, які потребують додаткових аксесуарів та попередній підготовці. За винятком, мабуть, потреби в якісній запальничці, яка не підведе ні при якій ситуації.

Велика трубка з фьюмінгом

Чудового дизайну та ще й міцний скляний пайп жовтого кольору швидко стане улюбленим девайсом. Товстостінна, важка, створена вручну з боросилікатного скла, люлька має характерну особливість. Внаслідок внутрішнього розпилення молекул дорогоцінних металів – золота та й срібла, при палінні люлька-ложка змінює колір. А ще у неї є містка чаша та зручно розташований киккер.

Міні-трубка з колечком

Компактний мініатюрний девайс прибув з сонячного Техасу. Ковбої завжди розумілися в палінні, особливо травички, тому бренд GRAV Labs створює дивовижні бюджетні трубки, від використання яких важко відмовитися. Скляну мініатюрну зелену люльку-spoon з колечком на мундштуці, можна підвісити на шнурок або ланцюжок, як кулон. Вона не загубиться та й прикольно виглядає на шиї. Більш того, девайс завжди буде супроводжувати в походах, поїздках, на екскурсіях. Просто скрізь. Завжди під рукою. Міні-люлька оснащена місткою чашею, а так само кіккером для турбіровання диму та й контролю процесу куріння.

Чілуми

Класика в усі часи залишається класикою. Проста у використанні трубка-чілум техаського бренду GRAV користується великою популярністю. Ті, хто вважає за краще курильний девайс на одну тягу, та й не ганяється за яскравим дизайном, вибирає просту, прозору трубку для куріння виключно трави. Восьми сантиметрова трубка зручна, не тягне кишеню. Її завжди можна взяти з собою. До того ж вироби для куріння з боросилікатного скла легко миються, їх зручно чистити спеціальними щітками-йоржиками.

Тематична трубка-пончик

Оригінальний девайс виглядає, як справжній витвір сучасного мистецтва. Прикольна тематична люлька-пончик викликає виключно позитивні емоції та й життєрадісний сміх, коли смокер дістає з кишені круглу, у вигляді пончика люльку. Проте, це повноцінний девайс, з місткою чашею для спалювання рослинного субстрату, кік-отвором для регулювання та контролю процесу отримання диму. З тильного боку пончик покритий емаллю, що імітує глазур з кольоровим обсипанням крихтами. Це стопери, що не дозволяють пончику скотитися з гладкої поверхні. В цілому, приколісти задоволені.

Велика spoon-трубка, що охолоджує

Цікавий дизайн й деякі технічні особливості конструкції, роблять велику синю люльку-spoon найкрутішою моделлю з усіх люльок-ложок. Це девайс для отримання виключно холодного диму. Нутрощі люльки заповнені гліцерином – кращим охолоджувачем, який тільки знає людство. Якщо люльку перед сеансом на 10 хвилин покласти в морозилку, дим на виході буде найхолоднішим з тих, що ви раніше пробували. Ну, та й звичайно, неперевершений дизайн девайса, створеного вручну. Синє скло наповнене блискітками з металевим відблиском. А заглушки для отворів кіккера та заливки гліцерином, світяться в темряві.

Вибір люльки-ложки важкий, оскільки існує безліч хороших та й цікавих моделей. Сподіваємося, що стаття виявилася корисною, та ви виберете свій курильний девайс. Мир всім, та й радісного настрою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X