Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Як правильно дозувати канабіс?

Кожному новачку слід пройти свій шлях пізнання. Замість очікуваного ефекту зняття симптомів і релаксу, при вживанні канабісу в медичних цілях раптом настає неспокій, нудота, запаморочення і навіть параноя. Може справа в неправильній дозуванні? Давайте дізнаємося, де собака зарита.

Зменшення частки ТНС в рослинної суміші для куріння

У країнах, де куріння марихуани не під забороною, в аптеках легально пропонується рослинна суміш з вмістом 20, рідше 30% тетрагідроканабінолу (ТНС, ТГК). Це дуже ефективний засіб, але з рекомендацією ретельного дотримання дозування. Чим вище доза ТГК, тим сильніше негативний ефект. Лікарі, призначаючи лікування конопляним похідними, рекомендують пацієнтам утримуватися від самостійного збільшення дозування.

Кінець минулого століття знаменитий не тільки закінченням епохи, а й головним відкриттям в дослідженнях селекційного канабісу. Було встановлено, що саме ТНС негативно впливає на психіку і викликає звикання. Селекціонери навіть вивели сорт з максимально можливим вмістом ТГК. Але підкоряючись Міжнародної конвекції про рослинність з великим вмістом наркотичних речовин, ці сорти конопель в багатьох країнах світу знаходяться під забороною.

Найцікавіше, що споживач не шукає суперсильної марихуани, що відрубає свідомість. Це офіційні дані Статистичного Бюро Досліджень. А статистика – наука невблаганна. Для лікування тих чи інших захворювань, або для позбавлення від наркотичної залежності, пацієнти купують траву з максимальним вмістом КДБ (CDB), а не ТНС.

Надмірне споживання ТГК викликає негативні наслідки, і стоунери знають, що означає «позеленіти» на сеансі куріння. Вони шукають збалансовані сорти, якими можна управляти, і як результат отримати бажане задоволення. Зрештою, нікому не подобається зелений стан. Оскільки доводиться залишати розпал вечірки тільки тому, що травичка була дуже сильною. Але більшість сортів, придбаних в кав’ярнях і канабіс-клубах, а тим більше на вулиці, як правило, мають особливо високий рівень ТГК.

За останнє десятиліття інші канабіноїди (зокрема КДБ) привертають більше уваги, завдяки медичним властивостям. Створюється все більше штамів з великою кількістю CBD і мінімальним відсотком або повною відсутнім ТНС.

Дозування і склад. Принцип мікродозування

Основною тенденцією споживання медичної марихуани останнім часом стала концепція споживання лікувального засобу в мікродозах. Вкрай маленька доза канабісу кращим способом пом’якшує дію конопель з високим рівнем ТГК.

Хедшоп Магаз420 не пропагує споживання психотропних засобів і не закликає до паління або споживання заборонених рослинних сумішей. Стаття носить пізнавальний характер, і заснована на світових публікаціях з відкритим доступом.

Концепція мікродозування марихуани вкрай проста. Замість того, щоб спалити цілий косяк, спробуйте зробити пару тяг і загасити. Дайте ефекту проявитися, і тільки при необхідності введіть ще одну мікродозу. Такий принцип – кращий спосіб контролювати вплив марихуани і не отримати елементарного звикання.

Як більшості рекреаційних речовин, каннабісу властивий двофазний ефект. Мала доза призводить до розслаблення, дозволяє зосередитися і робить свідомість ясним. Велика доза викликає сонливість, занепокоєння, аж до параноїчного марення. Але для лікування певних захворювань фахівці вдаються, як до мікродоз, так і до великої кількості дозування в залежності від клінічної картини і перебігу захворювання.

Як відміряти мікродозу

Найпростіший шлях – придбання продуктів з чітким зазначенням точної кількості вмісту THC. Наприклад, якщо ви (раптом) купили ТГК-вкусняшку в місцевому аптеці, все, що вам потрібно зробити, це розділити порцію на частини з потрібним дозуванням. При вейпінге концентратів відбувається щось подібне. Якщо вам пощастило купувати концентрати канабісу на законних підставах з належною маркуванням, візьміть загальну кількість ТГК в концентраті, та й розділіть його поки не отримаєте дозу 2,5-5 мг.

Але якщо ви курите сухі квіткі конопель в косяку або бланті, точне дозування неможливо. Кращий спосіб – відкласти косяк після декількох тяг, і докурити його пізніше. Позиція кинутися з головою у вир, ще нікого до добра не приводила.

У нашій країні легалайз марихуани лише намічається. Немає ні ласощів ні прушек з дозуванням. Зате є офіційно дозволене КДБ-масло, як біологічно-активна харчова добавка. З його допомогою можна змусити себе провести мікродозування.

Прийміть 1-2 краплі, і спостерігайте за своїм станом хвилин 40-45. Оцініть, як впливає на ваш організм продукт, що вжили. Як швидко настає і як довго триває реакція. Аналогічно з курінням. Зробіть пару тяг, і змусьте себе зупинитися. Почекайте чверть години, відчуйте свої статки, і тільки потім скоректуйте дозу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X