Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Канабіс у будь-якому віці

Ви вважаєте, що марихуаною цікавиться виключно молоде покоління? Як би не так! Основним споживачем канабіс-продукції, як би дивно це не звучало, стала вікова група людей, старше п’ятдесяти років.

Ми не закликаємо до вживання психотропних речовин або продуктів, що містять наркотичну сировину. Стаття сформована за інформацією з відкритих джерел, та й розрахована на широке коло повнолітніх читачів.

Реальності та міфи

Збільшення тривалості життя завжди хвилювало людство. З вивченням особливостей сортів конопель, які використовуються в медицині, відкрилися їх дивні властивості. З віком людський організм дає просідання. Літнім людям більшою мірою, ніж молодим, потрібні додаткові вітаміни, БАДи або будь-які інші добавки. Організм необхідно «запускати», і з кожним роком робити це складніше.

Ефективність роботи організму в першу чергу залежить від роботи ендоканнабіноідной системи. В дивовижну рослину під назвою коноплі міститься багатогранний спектр тих найнеобхідніших канабіноїдів, що запускають механізми:

  • сну;
  • настрою;
  • апетиту, травлення, метаболізму;
  • здатності до навчання та пам’яті;
  • протистояння стресу;
  • роботи печінки;
  • контролю болю;
  • ремоделювання кісткової тканини.

Так, реальний еліксир молодості канабіс стає на противагу міфологічному засобу Макропулоса, що дарує вічне життя. Канабіс реально працює, знімаючи стрес, загоюючи рани, покращуючи сон і піднімаючи настрій. А що ще потрібно для людей у віці?!

Як відкрити друге дихання

Формування ендоканнабіноідной системи людського організму завершується, в середньому, років до двадцяти п’яти. Починаючи з цього віку, тенденція канабіноїдної активності організму йде на спад, а вироблення канабіноїдів поступово скорочується. Медичний каннабіс повною мірою поповнює канабіноїдний дефіцит, змушуючи організм нормально функціонувати.

І ось літня людина, ніколи в житті не вживала марихуану (до речі, таких людей вкрай мало), вперше спробував КБД-продукт. І неважливо, з’їв він печенюшку, випив тонік або покурив блант. У всякому разі, кожен вирішує самостійно – їсти або палити, адже дорослі люди. І відразу відчув результат. Вкрай позитивний.

Категорія 50+ добре розуміє суть медичного канабісу. Водночас олди, причому більша частина літніх людей, не проти смикнути травички – рекреаційної марихуани. З отриманням нової порції канабіноїдів, людина начитає відчувати стан, схожий на другому диханню. Запускаються механізми та й налагоджуються функції, що дають з віком періодичні збої. А що ще потрібно нашим батькам, щоб не дошкуляти нас своїми проблемами? Хіба ж не так?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X