Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Як виміряти розмір запчастин для бонга

Якісно очистити та максимально охолодити дим – ось основне завдання курильного девайса. Головні учасники процесу, якщо не брати до уваги наявність прекулера, це адаптер й шліф, або чаша для спалювання курильної суміші. Зауважимо, це найкрихкіші частини агрегату. На жаль, досить часто вони розбиваються або ламаються. Тільки без паніки! Як правильно підібрати запасні частини для бонга, заміряти діаметр та й де потрібно проводити виміри, розглянемо в цій статті.

Функціональність даунстіма

Через тонку скляну трубку – стім, або адаптер, зі щілинами-диффузорами в нижній частині (або без них), проходять перші потоки диму. Стім може бути односкладним. Це коли чаша зі стімом складають єдине ціле. Або в вигляді двоскладної деталі, коли шліф знімний. При аварії в будь-якому випадку потрібно знати розміри роз’ємів – стиків запчастин.

Як правило, всі деталі конструкції, що з’єднуються, використовуються в комплекті. Це адаптер, що входить в колбу бонга з конічним кінцем, зовні зашліфований. І зовнішньої деталі, шліфованої зсередини. Всі розміри відображаються в міліметрах.

Знімаємо мірки тим, що є під рукою

Щоб виміряти діаметр вхідної в девайс отвори, візьміть 10 копійчану монету та й покладіть її в гніздо бонга. Якщо монета провалиться всередину, діаметр вхідного отвору в колбу становить 18,8 мм. Якщо монета велика й не провалюється в гніздо – діаметр дорівнює 14,4 мм. Все дуже просто!

А тепер довжина стіма. Візьміть простий олівець, закладіть його у вхідний отвір. Нижній кінець олівця на дні? Відзначте маркером біля вхідного отвору глибину занурення олівця. Але довжина нижньої частини адаптера вказується без урахування довжини з’єднання. Шліфований шов стандартний, та зазвичай становить 25,4 мм (1 дюйм). Відніміть цю величину від позначки на олівці, та й заміряйте відстань.

Якщо під рукою немає лінійки, скористайтеся сторінкою із зошита в клітинку. Кожна клітинка дорівнює 5 кв. мм. Це зовсім просто. У вас вийдуть наближені параметри, а досвідчені менеджери з легкістю розберуться, якого розміру вам потрібен стім. Не бійтеся дзвінків та й питань, вас обов’язково проконсультують, а ще порадять щось корисне.

Всім мир, та й доброго відпочинку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X