Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Як перевірити якість канабісу?

На колір та смак товариш не всяк. Старе стійке правило добре працює і в цьому випадку. Кожен з нас спирається на власні переваги у виборі аромату, кольору і потужності канабісу. Це все одно, що вибирати букет квітів, овочі, фрукти або канабіс. Але існує ряд певних моментів, що визначають вибір продукту.

Ми солідарні з ВООЗ, що попереджає про шкоду паління та споживання психотропних речовин. Ми не реалізуємо рослинні або рослинно-тютюнові суміші. Стаття має інформаційно-пізнавальний характер, та й розрахована на читачів повнолітнього віку.

П’ять хитрощів, щоб не потрапити в халепу

Існують явні та приховані ознаки зіпсованого товару. Якщо в траві копошаться комахи, або суцвіття покриті цвіллю, або мають дивний колір, ви точно не станете купувати такий канабіс. Це візуальне визначення придатності марихуани. Але існують і приховані чинники, коли продукт може бути зіпсований або неважливої якості. Перед вами п’ять порад, щоб знати, на що в першу чергу слід звернути увагу при покупці.

Гілочки та насіння

Уважно огляньте шишки. Саме тут ховаються насіння і дрібні гілочки рослини. В результаті їх наявності в курильної суміші, аромат і смакові якості псуються. Гілочки рвуть папір самокрутки або обгортку бланта. Подрібнення обернеться головним болем та й доставить багато клопоту. Навіть крешер тут не особливо допоможе. Та й вага шляхом домішок істотно збільшується.

Колір

Шишки повинні бути тільки зеленого кольору, але не чорними або коричневими. Допустимі деякі відтінки оранжевого, фіолетового або червоного на зеленому тлі. На дотик шишки повинні липнути, а не кришитися. Якщо при дотику шишка перетворилася на пил, перед вами пересушена низькоякісна трава.

Кристали

Ні в якому разі кристали не повинні бути прозорими. Це означає ранній збір продукції, ефект від якої буде вкрай слабкий. Велика кількість митних кристалів говорить про якісну марихуану з хорошим позитивним ефектом.

Запах

Аромат трави має важливе значення у визначенні якості канабісу. По-перше, запах повинен бути специфічним і сильним. Наявність фруктових, цитрусових або соснових ноток в ароматі, вказує на те, що перед вами просто різні сорти конопель. Інших відтінків запаху бути не повинно, як і присмаку свіжоскошеної газонної трави. Це говорить про зовсім низьку якість. З таким же успіхом ви можете зібрати траву з власного газону. Повна відсутність запаху говорить про давність конопель.

Вологість

Погана сушка трави призводить до процесу гниття та й утворення цвілі. Як тільки погано просушений канабіс буде розфасований, під пакуванням почнеться незворотний процес. Іноді цвіль не встигає покрити рослину, але гниль вже проникла всередину. І тоді для паління суміш набуває неприємного присмаку. А ви думаєте – з чого б це? Купуючи марихуану огляньте та слід розламати одну з шишок. Цвіль може перебувати всередині, особливо, якщо шишки занадто вологі.

Головними ознаками якісної марихуани все-таки вважаються аромат і смакові якості, які проявляються при тлінні. Скористайтеся правом покупця, та й спробуйте товар на смак перед покупкою. Відсутність пирхоти в горлі, кашлю і наявність приємного смаку говорить про якісний канабіс. Інша справа – потужність. Сила марихуани визначається виключно індивідуально.

Всім мир, ваш Магаз420.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X