Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Зберігання канна-смаколиків

Світ серйозно підсів на випічку з каннабісом, а також іншу канна-продукцію. Кулінарні рецепти прості. Приготування смачненького не займає багато часу і сил, як, наприклад, підготовка скляного бонгу або вейпу до сесії. Відмінно! Спік – з’їв. Та й все, треба пекти знову? Як довго може зберігатися канна-випічка, й за яких умов, розглянемо в цій статті.

Відразу відзначимо, що ми не закликаємо до споживання продуктів, що містять психотропні речовини, не реалізуємо канна-продукцію або курильні суміші. Стаття має виключно інформаційний характер, та складена за матеріалами з відкритих джерел.

Умови зберігання

Основним завданням кондитера вважається приготувати і зберегти кулінарні вироби якомога довше. У нас є хороша новина! Згодом канабіноїди, або CBD, не руйнуються та й зберігають свої властивості протягом цілого року. Свою силу КБД можуть втратити виключно в разі неправильного зберігання. Новина неприємна. Печиво з каннабісом псується так само швидко, як печиво без трави.

Забезпечити правильне зберігання КБД-продукції, а також CBD-олію допоможе холодильник. Ще продукти можна заморожувати, навіть після розморожування вони не втратять своїх властивостей.

Прозорі та й герметичні контейнери не придатні для звичайного зберігання специфічної випічки та канна-їжі. Їх краще використовувати при заморожуванні. Перед тим, як помістити канна-продукцію в холодильник, найкраще упакувати її в пергамент і покласти в пакети з зіпером.

Замороження

Заморожування продуктів забезпечує вкрай тривале збереження канніс-їжі, особливо, як що є масляна складова. Існують особливі умови заморозки КБД олії. Її заморожують в скляному посуді, наповнюючи не більше 2/3 об’єму. При заморожуванні олія сильно розширюється, і скло може елементарно лопнути. А ви втратите цінний продукт.

Не варто заморожувати все одразу. Частину олії залиште, та зберігайте в холодильнику, щоб насолодитися ранковою чашкою кави з краплею CBD-oil. Але ласощі не має сенсу морозити. Упакуйте їжу в зіппо-пакет. Застебніть не до кінця, та й максимально витравити все повітря. Вийде подоба вакуумного упаковування. Так їжа може зберігатися в холодильнику досить довго.

Але якщо всередину пакета потрапила волога, і печиво поросло цвіллю, нехай самий краєчок, воно не їстівне. Вторинна термообробка усуне лише частину бактеріальної флори, але не пліснявий гриб. На жаль, такий продукт зіпсований, і його слід утилізувати без жалю.

Всім мир та й приємного апетиту! Щиро ваш Магаз420.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X