Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Де і коли зародилися міфи про марихуану

Більш як четверо тисячоліть налічує історія обробки конопляної культури. Конопель був відомий стародавнім єгиптянам ще у 2350 році до н.е. У китайських похованнях трьох тисячолітньої давнини чоловіків обкладали мішечками культивованих конопель. Збережені рецепти з правилами лікування каннабісом налічують не менше двох століть. Німецьким ботаніком Л.Фуксом вперше було описано лікувальна дія канабісу в 1542 році. А заборона на марихуану з’явився лише в середині XX століття. Нумо розберімося чому так сталося.

Нагадуємо, що вживання в тому чи іншому вигляді рослин, наділених психоактивними властивостями, шкодить здоров’ю, призводить до залежності та ускладнює життя. Стаття носить суто інформаційний характер, й складена за матеріалами з відкритих джерел.

Чутки. Неофіційна брехня

Кожен з нас хоч раз у житті чув негативні, та й навіть непристойні висловлювання на адресу конопель. «Хворий на всю голову, ти що, трави накурився ?!». Або чутки з сарафанного радіо, що всіх, хто курить марихуану, попереду обов’язково чекає онкологія.

До рослини насаджувалося і культивувалося негативне ставлення з дитинства. Скиданням стереотипів займалися спеціальні відділи. Чутки, що оточують канабіс народжувалися далеко не випадково. На цю справу – обдурення та й маніпуляції широкими масами були покладені чималі гроші партії та уряду, і не тільки в тій країні, якої вже немає.

ЗМІ. Офіційна брехня

У доінтернетну епоху єдиними джерелами довіри у громадян були телебачення і друковані видання. Досі «у телевізорі казали», та й будь-яка інформація, що отримується з блакитного екрана сприймається на віру. Офіційними джерелами дали парт завдання породити негативні міфи про канабіс. З чим вони досить успішно впоралися.

Першою хвилею прокотилися міфи про стоунерів. Держава спонсорувала вивчення канабісу, але виключно з точки зору негативних наслідків вживання конопель. У зародку знищувалися факти сприятливого впливу канабісу. Підносили «доведені факти» наркотичного сп’яніння без згадок, що об’єктом дослідження служив сорт конопель з високим відсотком вмісту ТГК.

Газетні заголовки

Передовиця газети «Правда» час від часу рясніла заголовками, що одразу чіплялася за свідомість. «Трава вбила підлітка!». Газети толком мало хто читав, але висновки робилися залізні – обкурився, та й випав з вікна. Так був породжений міф про марихуану-вбивцю. Подібних випадків було чимало, але всі вони були на руку керівничому елементу.

Міць пропаганди

Для борців з конопель ресурси виділялися необмежені. Лектори натовпами відвідували навчальні заклади. З вуст «авторитетних» людей на підлітків виливалися потоки інформації про шкоду наркотиків. У перелік нарковмісних рослин в обов’язковому порядку включалася марихуана. Також пропагандистами радянського розливу створювалися ролики та плакати з зображенням «жахливих наслідків» вживання конопель.

Китайська мудрість говорить, що неправда, яка сказана сотні разів, стає правдою. Подібна тактика породила безліч міфів про канабіс. Ці стереотипи живі досі. Як і легенда про стоунерів, які нібито власними руками руйнують собі життя. Блоггерство внесло свою поправку до цього моменту. Ну, а опоненти посилили Закон, який переслідує курців, та й всіляко перешкоджає просуванню легалізації канабісу в нашій країні. Всім мир, не піддавайтеся пропаганді, та й будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X