Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Чотири простих кроки, щоб очистити брудну сітку трубки

Уяви. Перед тобою – купа високоякісних шишок, та й трубка з брудним, забитим смолами фільтром. Такий облом! Підкажемо чотири дуже простих кроки, як швидко й без зусиль вичистити сітку для трубки або бонга, щоб повноцінно насолодитися ароматом чудових квітів незрівнянної Мері Джей.

Мистецтво зняття фільтра

Часом, вийняти сітку зі шліфа буває практично неможливо. Стара смола, що запеклася  приварює металевий фільтр до чаші крутіше, ніж суперклей. Тому знімати фільтр-сітку потрібно акуратно, за допомогою пінцету. Переверніть девайс над великою попільничкою або відром для сміття, та й спробуйте зняти деталь.

Продування

Необхідний крок, але буває, що цього достатньо. У тому випадку, якщо осередки сіточки відносно чисті. Для якісного та рівномірного горіння курильної суміші потрібно багато повітря. Якщо сіточка після продувки все ще брудна, потрібно перейти до наступного кроку.

Випалювання

Сірники, звичайно, можна використовувати. Але вони дають слабке короткочасне полум’я. Найкраще скористатися надійною запальничкою Clipper, або турбозапальничкою, якщо вона є в наявності. При випалюванні фільтр найкраще тримати пінцетом над раковиною або будь-який інший негорючою поверхнею. Потрібно включити полум’я та ​​повільно випалювати смоляний наліт з осередків.

Особливі рекомендації:

  1. Нагрівати тонкий металевий фільтр-сітку потрібно не більше п’яти секунд.
  2. Не допускати загоряння, і, як наслідок, пошкоджень.
  3. Після випалу дати повністю охолонути, та й гарненько продути.
  4. При обпаленні працювати з обережністю – можна обпалити пальці, а також призвести до виникнення пожежі, якщо розпечений метал впаде на щось займається. Наприклад, на м’яку меблеву оббивку або одяг.

Спирт – найкращий розчинник

Не тільки спирт, але будь-який алкоголь відмінно розчиняє густі пригорілі смоли. Чим міцніше алкоголь, тим ефективніше процес. Медичний спирт працює швидше і якісніше, ніж віскі або горілка.

Якщо під рукою є спирт, можна обійтися без випалу. Правда, часу це займе трохи більше. Поки ви займаєтеся фільтром, трубку або чашу бонга слід залити алкоголем та й добре вимочити. Пізніше подякуйте за рецепт:

  • налити в місткість стільки алкоголю, щоб він повністю покрив сітку та чашу трубки або бонга;
  • тримати деталі в спиртовому розчині не менше пів години;
  • промити проточною водою.

Всі деталі акуратно висушити паперовим рушником або паперовими серветками. Можна просто висушити на повітрі, адже спирт швидко вивітрюється. Хтось придумав (скоріше, знічев’я), що в спирт потрібно додати сіль. Це ні до чого. З точки зору прискорення хімічної реакції, це дія марна.

Ву-а-ля! Фільтр-сітка та девайс абсолютно чисті. Насолоджуйтесь процесом. Мир усім!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X