Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
Папір для самокруток RAW. Відмінності та й особливості

Продукція іспанського бренду RAW знайома практично кожному курцеві. Це й не дивно, що компанія лідирує в рейтингу кращих промислових брендів, що випускають рулонний папір для самокруток. Дозвольте розповісти, як компанія досягла висот успіху, та й що відрізняє її продукцію від інших торгово-промислових марок.

Історичні факти про RAW Natural Rolling

Сучасна компанія RAW була заснована в 2005 Джошем Кессельманом. Водночас з’явився унікальний та простий логотип компанії, який так добре знають й легко впізнають курці з усього світу.

Але історичні коріння бренду йдуть далеко за межі свідомості. Ще в 1614 році при правлінні Філіпа Розумного в місті Алькою була переобладнана фабрика по виробництву пакувального паперу. Саме тут вперше стали випускати паперові рулони для самокруток довжиною три метри. Курці самі відривали потрібну кількість, та й згортали самокрутки.

Але вже в 1765 році настоятель місцевого монастиря Святий отець Хайм Вільянуева Естінг запропонував промисловцям нарізати на окремі листочки папір та й оригінально згортати буклетом. Принцип згортання буклету від Святого отця діє досі. Але й рулонний формат випускається понині.

Чому вибирають RAW Rolling Papers?

Головною відмінністю паперу RAW вважається те, що з самого початку свого виробництва сировина для паперової продукції не відбілювалась, а крейда або барвники не додавалися. Сьогодні теж не застосовуються підбілювачі, що містять хлор та інша хімія. А як сировину використовували не целюлозу (деревину), а конопляну культуру. Кожна затяжка самокруткою з паперу RAW дає чіткий присмак канабісу. Це перший в світі рулонний папір для веганів.

У неочищеному та невибіленому папірці ідеальне поєднання рослинних волокон канабісу з органічним гумміном акації. Компанія вперше стала застосовувати принцип відбитка Criss-Cross – це таке розташування волокон, що перехрещуються протягом всього листа. Завдяки цьому принципу папір горить плавно та й рівномірно.

Продукція бренду

Компанія RAW випускає все, що необхідно для створення ідеальної самокрутки. Крім паперу, виробництвом пропонуються аксесуари, всілякі таці для роллінга, пре-рол фільтри, тіпси, фільтри для самостійного скручування. А також одяг та аксесуари для собак.

Представляємо деякі найбільш популярні продукти іспанської компанії.

Рулони

Реалізуються в трьох видах – класичний, конопляний, тонкий чорний вищого класу папір. Кожна форма має три розміри в форматі 1 ¼, 1 ½, Single wide та Kingsize slim. Класичний варіант доступний у версії Kingsize Supreme, а чорний в форматі Single Wide.

Конуси

Являють собою готові конусоподібні гільзи для самостійного виготовлення бланта або косяка. Попередньо згорнуті конуси дуже зручні, оскільки мають цілу лінійку розмірів: 1 ¼, Classic 98, Lean, Kingsize, Peacemaker, Emperador, Supernatural та Challenge.

Машинки для скручування самокруток

Прокатні верстати, або машинки, відмінно замінили ручну працю. Скрутити саморобну сигарету з їх допомогою дуже легко навіть при відсутності практики у новачків. Досвідчений курець й руками може вправно скрутити блант. Але за допомогою механічного пристрою, особливо, коли потрібно накрутити десяток-другий, час процесу значно скорочується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X