Увійдіть на сайт magaz420.com.ua з аккаунтом Google


Адреса та час роботи
Наш шоурум: Київ, вул В.Гетьмана
Пн-Пт 10:00 - 18:00
tel:+38 063 395 86 73 tel:+38 096 420 94 20
Блог
5 кращих лайфхаків для стоунерів

Трапився облом? Розсипалася на підлозі трава, загубилася запальничка, намокли шишки, нерівномірно тліє джоінт? Дрібні неприємності все-таки псують настрій. Ми приготували кілька корисних лайфхаків, щоб подібні дрібниці не затьмарювали дозвілля.

На день прийдешній

З кожним може трапитися непередбачене – раптово зникла запальничка. Можна сподіватися на забудькуватість або дірку в кишені. Але якщо це єдине джерело вогню для всієї компанії, це не айс. Тому, вже вчора слід розсовувати по всьому потайним кишеням курток, рюкзаків та й сумок простенькі запальнички, але не сірники. А раптом дощ? Але якщо у вас є круті мисливські сірники, це жесть! Їм волога не страшна. Приховайте і їх. Знадобляться.

Рятуємо ситуацію просто

До сірників і запальничок підкладіть м’ятні льодяники. Навіщо? Все просто! Після курильного сеансу на смокера нападає страшний жор. Щоб вгамувати хворий апетит та й прибрати сухість у роті, яка теж обов’язково проявиться після паління, в середині сеансу запропонуйте друзям льодяники. З льодяником, та ще з м’ятним, смак диму однозначно покращиться.

Трава на килимі

Один ніяковий рух, і курильна суміш може виявитися на підлозі, а не в самокрутки або в бонге. Закочувати істерику категорично не можна! Вручну, звичайно, зібрати з килимового ворсу всю марихуану, що розсипалася малоймовірно. Але є дуже дієвий метод – пилотяг та й гумка для волосся. На всмоктувальну трубу одягається носок. Звичайно – чистий! Закріплюється гумкою, щоб не засмоктало. Можеш зняти зі своєї дівчини панчіх. Може тобі так приємніше))) залишиться тільки включити, зібрати траву. І в відсутності сміття, завантажити розсипалися коштовність куди слід.

Горить – не горить

Часто буває так, що блант, косяк або самокрутка тліє тільки з одного боку. А ще буває, що джоінт вигорає вкрай швидко. Пограємо в Вінні-Пуха. Потрібно розтерти пару крапель бджолиного меду між вказівним т великим пальцем руки, та й рівномірно нанести на самокрутку. Дати пару хвилин, щоб косяк трішки висох, тоді кури на здоров’я! Крім цього, мед додасть своєрідний смаковий відтінок саморобної цигарки.

Без крешера

Ох вже ця забудькуватість! Але відсутність гриндера, це непроблематично. Шишки, якщо вони, звичайно, не мокрі, відмінно розтираються руками. Тільки запах, звичайно, вбирається в долоні. Щоб уникнути такої неприємності, потрібно знайти невеликий пухирець – пластиковий або скляний, все одно. Головне, щоб в шийку проходили залізні монетки по 1-2 гривні, або 10-копійчані. В пляшечку засипається рослинна суміш, монетки, та й інтенсивно струшується кілька хвилин. Подрібнена трава готова!

А ось якщо шишки промокли в воді – це проблема. Навіть якщо їх правильно обсушити, досягнення необхідної для паління вологості потрібно чекати не день і не два. Тому, бережіть себе, всім мир. Щиро ваш Магаз420.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X